Грошей не буде: чому українці не побачать пенсії по 4 тисячі гривень

Нещодавно, уряд анонсував підвищення мінімального прожиткового мінімуму для населення та як наслідок, збільшення розміру пенсій у двічі.
Показать все источники

Китайці і Ярославський подали заяву до АМКУ на купівлю Мотор Січ

"Дочка" китайської Beijing Skyrizon і DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського разом з її афілійованими компаніями подали 4 серпня нову заяву до Антимонопольного комітету України (АМКУ) про купівлю акцій Мотор Січ.

Ювентус обыграл Лион, но вылетел из Лиги чемпионов

Французский клуб пробился в четвертьфинал за счет выездного гола (первый матч — 0:1). Лион вышел вперед на 12-й минуте после гола Мемфиса Депая, на что Старая синьора ответила мячом Криштиану Роналду с пенальти до перерыва.